Дисертації, захищені співробітниками кафедри:

1. Кріцак М.Ю. - кандидатська дисертація на тему « Місцеве лікування ранових дефектів у хворих із синдромом діабетичної стопи» ( Тернопіль, 2016)

2. Ясіновський О. Б. - кандидатська дисертація на тему «Ремоделювання камер та судинного русла серця при інтоксикації солями кадмію та алюмінію»( Тернопіль, 2015).

3. Гаргула Т. І. - кандидатська дисертація на тему «Особливості ремоделювання структур дванадцятипалої кишки в умовах хронічної виразки та дії солей кадмію та алюмінію»( Тернопіль, 2014)

4. Слабий О.Б. - кандидатська дисертація на тему « Морфофункціональна характеристика жовчного русла печінки в умовах експериментального холестазу і різних способів його корекції »( Харків, 1995)

5. Гаргула В.Д. - кандидатська дисертація на тему « Корекція порушень рухової функції 12-ти палої кишки в хірургії виразкової хвороби»( Москва, 1991)

6. Гнатюк М.С. - докторська дисертація на тему «Морфофункциональные закономерности адаптационных и дизадаптационных изменений миокарда при его гиперфункции » (Москва, 1991)

Дисертації, які виконані під керівництвом проф. Гнатюка М.С.

1. Ковтун Н.Я. - кандидатська дисертація на тему « Структурно-функціональна організація твердих тканини пришийкової ділянки малих кутніх зубів людини» (Тернопіль, 2018)

2. Посоленик Л.Я.- «Вікові особливості ремоделювання структур піднижньощелепної залози при пострезекційній легеневої гіпертензії» ( 2016)

3. Ясіновський О. Б. «Ремоделювання камер та судинного русла серця при інтоксикації солями кадмію та алюмінію»( Тернопіль, 2015)

4. Нестерук С. О. «Вікові закономірності ремоделювання структур сечового міхура при гострій затримці сечі в умовах пострезекційної легеневої гіпертензії» ( 2015)

5. Гаргула Т. І. «Особливості ремоделювання структур дванадцятипалої кишки в умовах хронічної виразки та дії солей кадмію та алюмінію»( Тернопіль, 2014).

6. Гасюк П.А. - докторська дисертація на тему « Структурно-функціональна та гістотопографічна організація емалі різних класів зубів та великих слинних залоз людини »( 2012)

7. Коноваленко С.О. «Вікові особливості ремоделювання структур серцевого м'яза при токсичних ураженнях» (2012)

8. Данів М.В. - «Вікові особливості ремоделювання структур дванадцятипалої кишки при артеріальній гіпертензії в малому колі кровообігу» (2011)

9. Пришляк А. М.- докторська дисертація на тему «Особливості адаптаційних процесів у серцевому м’язі дослідних тварин із різною стійкістю до гіпоксії за умов інтоксикації кадмієм»( 2009)

10. Шамрай Н.В. « Структурно-функціональні особливості жовчного міхура в нормі та при хронічному холециститі: вікові та статеві аспекти»( 2009)

11. Данилевич Ю. О. «Структурно-функціональні особливості камер та кровоносного русла серця новонароджених при внутрішньоутробному інфікуванні та пневмопатіях»( 2009)

12. Павлишин Г.А. - докторська дисертація на тему «Клініко-патогенетичні та морфологічні паралелі перинатальної інфекційної патології у новонароджених та оптимізація лікування» ( 2007)

13. Котляренко Л.Т.- докторська дисертація на тему « Морфологічні закономірності ремоделювання структур тонкої кишки в залежності від вегетативного гомеостазу щурів і за умов отруєння блідою поганкою» ( 2007)

14. Ковальчук М.Ф.«Морфофункціональні основи адаптації серця при отруєнні токсинами блідої поганки »( Тернопіль, 2007).

15. Шульгай А.Г. - докторська дисертація на тему « Закономірності морофофункціональних змін тонкої і товстої кишок в умовах обтураційного холестазу та різних способів його корекції»( 2006)

16. Гнатко К.В. « Структурно-функціональні особливості адаптаційнизх та компенсаторних процесів судинного русла очного яблука при токсичній дистрофії сітківки»( 2005)

17. Сливка Ю.І. - докторська дисертація на тему« Патогенетичне обгрунтування використання повного голодуваннята шляхи підвищення його ефективності при ураженнях серця»( 2004)

18. Рибіцька Л. Н. «Структурно-функціональні зміни товстої кишки при токсичному ураженні та за умов корекції олігопептидними препаратами» (Тернопіль, 2004).

19. Белікова Н.О. « Морфофункціональні основи адаптації серця при фізичних навантаженнях в залежності від типів їх вегетативної регуляції » (2001)

20. Боднар Л.П. «Клініко-морфофункціональне обгрунтування розвантажувально дієтичної терапії у лікуванні хронічного гастриту і хронічного гастродуоденіту» (1996)

21. Сорока Н.Є. « Фармакорекція імуноморфологічних змін при токсичному гепатиті » (1996)

22. Хомич Р.П. « Поєднане застосування вуглецевого сорбенту та біофлавоноїдів при вірусних гепатитах»(1994)

23. Котляренко (Виклюк) Л. Т. «Токсичний гепатит у тварин з різною стійкістю до гіпоксії» ( 1994)

24. Корсак В.І. « Функціонально-структурні особливості гіпертрофії міокарда в залежності від типу гемодинаміки і регуляції серцевого м'яза»( 1992)