Студенти медичного факультету разом із куратором доц. Ясіновським О.Б.  у день вишиванки ( 2023 рік)

Колектив кафедри оперативної хірургії та клінічної анатомії ( зліва направо): проф. Гнатюк М.С, асистент Монастирська  Н.Я., аспірант Процайло О.М., доц. Гаргула Т.І., доц. Ясіновський О.Б.( 2022 рік )

Емоційна зустріч вчорашнього аспіранта кафедри, а сьогодні мужнього і безстрашного польового медика Процайла О.М. із молодим  поколінням майбутніх  лікарів ( 2022 рік)

Тренери- волонтери Джуда Славковські та Джон Шерк  з проф. Гнатюком М.С. та асист. Монастирською Н.Я. проводять  операції  з політравми на експериментальних тваринах  в рамках навчального тренінгу  для хірургів   від організації  MedGlobal (  2022 рік)

Студенти іноземного факультету  відпрацьовують  на фантомі навички  лапараскопічної  хірургії під керівництвом доц. Коноваленка С.О. ( 2021 рік)

Студенти іноземного факультету проводять оперативне втручання під керівництвом доц. Гаргули Т.І.( 2021 рік )

Колектив кафедри оперативної хірургії та клінічної анатомії ( зліва направо): аспірант Гданська Н.Я., доц. Коноваленко С.О., доц. Ясіновський О.Б., доц. Кріцак М.Ю.,аспірант Монастирська  Н.Я., проф. Гнатюк М.С,  аспірант Процайло О.М., доц. Гаргула Т.І. ( 2021 рік )

Проведення методичної наради кафедри оперативної хіріргії та клінічної анатомії в онлайн режимі ( 2020 рік )

Доц. Гаргула Т.І. проводить  практичне заняття  з іноземними студентами ( 2020 рік)

Проф Гнатюк М.С. бере участь у конференції Прикладні аспекти морфології, експериментальної та прикладної медицини (2019 рік)

Працівники кафедри беруть участь у конференції (2019 рік)

Колектив  кафедри оперативної хірургії та клінічної  анатомії ( зліва направо): лаб.Бондарук В.І., доц. Коноваленко С.О., проф. Гнатюк М.С,   асист. Ясіновський О.Б., асист. Кріцак М.Ю., проф. Слабий О.Б., аспірант Монастирська  Н.Я., доц. Гаргула Т.І. (жовтень 2019 рік)

Проф. Гнатюк М.С., асист. Ясіновський О.Б. на  конгресі наукового  товариства анатомів, гістологів, ембріологів та  топографоанатомів України (Одеса, 2019 рік)

Проф. Гнатюк М.С. та проф. Півторак В.І. перед виступом на конференції в Одеському національному медичному університеті (2019 рік)

Проф. Гнатюк М.С. на конгресі наукового  товариства анатомів, гістологів, ембріологів та  топографоанатомів України (2019 рік)

Асист Ясіновський О.Б. з кураторською групою (2019 рік)

Проф. Гнатюк М.С. разом із асп. Монастирською Н.Я. на конференції (2019 рік)

Асистент Кріцак М.Ю. проводить оперативне втручання зі студентами (2019 рік)

Проф. Гнатюк М.С. на з'їзді морфологів України (2019 рік)

Асист Кріцак М.Ю. з кураторською групою (2019 рік)

Працівники кафедри на чолі з проф. Гнатюком М.С. на секційному засіданні науково-практичної конференції (2019 рік)

Проф. Гнатюк М.С. разом з асп. Монастирською Н.Я. бере участь у науковій конференції (2019 рік)

Працівники кафедри оперативної хірургії та клінічної анатомії члени жюрі на всеукраїнській олімпіаді з оперативної хірургії та топографічної анатомії (БУДМУ, 2019 рік)

Студенти медичного факультету разом із куратором групи (2019 рік)

Асист. Кріцак М.Ю. оперує зі студентами (2018 рік)

Проф. Гнатюк М.С. бере участь у засіданні вченої ради університету (2018 рік)

Асист. Ясіновський О.Б. з групою (2018 рік)

Почесний консул вручає проф. Гнатюку М.С. орден (2018 рік)

Проф. Гнатюк М.С. з аспіранткою Монастирською Н.Я. на конференції (2018 рік)

Колектив кафедри оперативної хірургії та топографічної анатомії бере участь у з'їзді топографоанатомів України у Вінниці (2018 рік)

Колектив  кафедри оперативної хірургії з топографічною анатомією ( зліва направо): асист. Ясіновський О.Б., доц. Слабий О.Б.,  проф. Гнатюк М.С., аспірант Монастирська  Н.Я., асист. Кріцак М.Ю., доц. Гаргула В.Д., лаб. Свитак Н.А., асист. Гаргула Т.І. ( травень 2018 рік)

Проф. Гнатюк М.С. на засіданні спеціалізованої вченої ради (2018 рік)

Проф. Гнатюк М.С. член жюрі на олімпіада з топографічної анатомії та оперативної хірургії (2018 рік)

Асист. Ясіновський О.Б.  кураторською групою (2017 рік)

Проф. Гнатюк  М. С. зі студентами стоматологічного факультету проводить семінарське заняття (2017 рік)

Проф. Гнатюк М.С. разом з завідувачами кафедр оперативної хірургії та топографічної анатомії медичних університетів України оцінює знання студентів на олімпіаді у Вінниці (2017 рік)

Проф. Гнатюк М.С. на з'їзді морфологів (Вінниця, 2017 рік)

Доц. Гаргула В.Д. проводить семінарське заняття зі студентами (2017 рік)

Проф. Гнатюк М.С. на олімпіаді з оперативної хірургії та топографічної анатомії у Вінниці (2016 рік)

Колектив кафедри оперативної хірургії з топографічною анатомією ( зліва направо ) сидять:  асист. Кузів О.В., доц. Данилевич Ю.О., проф. Гнатюк М.С., доц. Гаргула В.Д.; стоять: асист. Гаргула Т.І., лаб. Свитак Н.А., лаб. Супрунюк Р.Р., лаб. Бондарук В.І. (вересень 2015 рік)

Проф. Гнатюк М.С. на острові Хортиця з колективом кафедри Запорізького медичного університету (2015 рік)

Проф. Гнатюк М.С. на операції із студентами медичного факультету (2015 рік)