Проф. Гнатюк М.С. на острові Хортиця з колективом кафедри Запорізького медичного університету ( 2015 р.)

Проф. Гнатюк М.С. на операції із студентами медичного факультету (2015 р.)

Колектив кафедри оперативної хірургії з топографічною анатомією ( зліва направо ) сидять: асист. Кузів О.В., доц. Данилевич Ю.О., проф. Гнатюк М.С., доц. Гаргула В.Д.; стоять: асист. Гаргула Т.І., лаб. Свитак Н.А., лаб. Супрунюк Р.Р., лаб. Бондарук В.І. ( вересень 2015 р.)

Проф. Гнатюк М.С. на олімпіаді з оперативної хірургії та топографічної анатомії у Вінниці ( 2016 р.)

Доц. Гаргула В.Д. проводить семінарське заняття зі студентами ( 2017 р.)

Проф. Гнатюк М.С. на з'їзді морфологів ( Вінниця, 2017 р. )

Проф. Гнатюк М.С. разом з завідувачами кафедр оперативної хірургії та топографічної анатомії медичних університетів України оцінює знання студентів на олімпіаді у Вінниці ( 2017 р.)

Проф. Гнатюк М. С. зі студентами стоматологічного факультету проводить семінарське заняття ( 2017 р.)

Асист. Ясіновський О.Б. кураторською групою ( 2017 р.)

Проф. Гнатюк М.С. на засіданні спеціалізованої вченої ради (2018 р.)

Колектив кафедри оперативної хірургії з топографічною анатомією ( зліва направо): асист. Ясіновський О.Б., доц. Слабий О.Б., проф. Гнатюк М.С., аспірант Монастирська Н.Я., асист. Кріцак М.Ю., доц. Гаргула В.Д., лаб. Свитак Н.А., асист. Гаргула Т.І. ( травень 2018 р.)

Проф. Гнатюк М.С. з аспіранткою Монастирською Н.Я. на конференції ( 2018 р.)

Колектив кафедри оперативної хірургії та топографічної анатомії бере участь у з'їзді топографоанатомів України у Вінниці ( 2018 р.)

Почесний консул вручає проф. Гнатюку М.С. орден ( 2018 р.)

Асист. Ясіновський О.Б. з групою ( 2018 р.)

Проф. Гнатюк М.С. бере участь у засіданні вченої ради університету ( 2018 р.)

Асист. Кріцак М.Ю. оперує зі студентами ( 2018 р.)