Проф Гнатюк М.С. бере участь у конференції Прикладні аспекти морфології, експериментальної та прикладної медицини (2019 р.)

Працівники кафедри беруть участь у конференції (2019 р.)

Колектив кафедри оперативної хірургії та клінічної анатомії ( зліва направо): лаб.Бондарук В.І., доц. Коноваленко С.О., проф. Гнатюк М.С, асист. Ясіновський О.Б., асист. Кріцак М.Ю., проф. Слабий О.Б., аспірант Монастирська Н.Я., доц. Гаргула Т.І. (жовтень 2019 р.)

Проф. Гнатюк М.С., асист. Ясіновський О.Б. на конгресі наукового товариства анатомів, гістологів, ембріологів та топографоанатомів України (Одеса, 2019 р.)

Проф. Гнатюк М.С. на конгресі наукового товариства анатомів, гістологів, ембріологів та топографоанатомів України (2019 р.)

Проф. Гнатюк М.С. та проф. Півторак В.І. перед виступом на конференції в Одеському національному медичному університеті (2019 р.)

Асист Ясіновський О.Б. з кураторською групою (2019 р.)

Проф. Гнатюк М.С. разом із асп. Монастирською Н.Я. на конференції (2019 р.)

Асистент Кріцак М.Ю. проводить оперативне втручання зі студентами (2019 р.)

Проф. Гнатюк М.С. на з'їзді морфологів України (2019 р.)

Асист Кріцак М.Ю. з кураторською групою (2019 р.)

Працівники кафедри на чолі з проф. Гнатюком М.С. на секційному засіданні науково-практичної конференції (2019 р.)

Проф. Гнатюк М.С. разом з асп. Монастирською Н.Я. бере участь у науковій конференції (2019 р.)

Працівники кафедри оперативної хірургії та клінічної анатомії члени жюрі на всеукраїнській олімпіаді з оперативної хірургії та топографічної анатомії (БУДМУ, 2019 р.)

Студенти медичного факультету разом із куратором групи (2019 р.)

Асист. Кріцак М.Ю. оперує зі студентами (2018 р.)

Проф. Гнатюк М.С. бере участь у засіданні вченої ради університету (2018 р.)

Асист. Ясіновський О.Б. з групою (2018 р.)

Почесний консул вручає проф. Гнатюку М.С. орден (2018 р.)

Проф. Гнатюк М.С. з аспіранткою Монастирською Н.Я. на конференції (2018 р.)

Колектив кафедри оперативної хірургії та топографічної анатомії бере участь у з'їзді топографоанатомів України у Вінниці (2018 р.)

Колектив кафедри оперативної хірургії з топографічною анатомією ( зліва направо): асист. Ясіновський О.Б., доц. Слабий О.Б., проф. Гнатюк М.С., аспірант Монастирська Н.Я., асист. Кріцак М.Ю., доц. Гаргула В.Д., лаб. Свитак Н.А., асист. Гаргула Т.І. ( травень 2018 р.)

Проф. Гнатюк М.С. на засіданні спеціалізованої вченої ради (2018 р.)

Проф. Гнатюк М.С. член жюрі на олімпіада з топографічної анатомії та оперативної хірургії (2018 р.)

Асист. Ясіновський О.Б. кураторською групою (2017 р.)

Проф. Гнатюк М. С. зі студентами стоматологічного факультету проводить семінарське заняття (2017 р.)

Проф. Гнатюк М.С. разом з завідувачами кафедр оперативної хірургії та топографічної анатомії медичних університетів України оцінює знання студентів на олімпіаді у Вінниці (2017 р.)

Проф. Гнатюк М.С. на з'їзді морфологів (Вінниця, 2017 р. )

Доц. Гаргула В.Д. проводить семінарське заняття зі студентами (2017 р.)

Проф. Гнатюк М.С. на олімпіаді з оперативної хірургії та топографічної анатомії у Вінниці (2016 р.)

Колектив кафедри оперативної хірургії з топографічною анатомією ( зліва направо ) сидять: асист. Кузів О.В., доц. Данилевич Ю.О., проф. Гнатюк М.С., доц. Гаргула В.Д.; стоять: асист. Гаргула Т.І., лаб. Свитак Н.А., лаб. Супрунюк Р.Р., лаб. Бондарук В.І. (вересень 2015 р.)

Проф. Гнатюк М.С. на острові Хортиця з колективом кафедри Запорізького медичного університету (2015 р.)

Проф. Гнатюк М.С. на операції із студентами медичного факультету (2015 р.)